Візовий
центр
Італії
в Україні
Київ,
Круглоунiверситетська, 3-5
Тел:+380442203200

Запис на подання документів

ЗАПИС ДЛЯ ГРУП
ЗАПИС НА ВІЗУ “РОБОТА ЗА НАЙМОМ” та “ВОЗЗ’ЄДНАННЯ РОДИНИ”

ШАНОВНІ ЗАЯВНИКИ!

Запис на подачу документів на ВСІ ТИПИ ВІЗ окрім «Робота за наймом» та «Возз’єднання родини» можна здійснити через call-центр (+38 044) 220-32-00 (Пн–Пт з 8:30 до 18:30) або на нашому сайті.

Здійснивши запис через call-центр, Вам необхідно завантажити відповідний бланк анкети (розділ «Формуляри») та заповнити її вручну. Якщо Ви робите запис через сайт Візового центру, система самостійно інтегрує всю внесену інформацію та формує анкету, яку можна в подальшому роздрукувати.

Обираючи дату подання документів до Візового Центру, врахуйте, що документи передаються на розгляд до Посольства наступного робочого дня.

Обираючи дату подання документів до регіональних представництв Візового Центру у Львові, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Вінниці, Херсоні, Івано-Франківську, Маріуполі, враховуйте, що документи надійдуть на розгляд до Посольства не раніше, ніж через 2 робочі дні.

При здійсненні запису на подачу необхідно вказувати усіх заявників, в тому числі дітей.

Документи на оформлення візи подаються до  Візового центру не раніше ніж за 90 днів до початку запланованої подорожі.

Запис на подачу документів здійснюється БЕЗКОШТОВНО!

БУЛИ ПОМІЧЕНІ ВИПАДКИ ШАХРАЙСТВА У СТЯГНЕННІ ОПЛАТИ ЗА ЗАПИС НА ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ. ДЛЯ ДЕТАЛЬНІШОЇ ІНФОРМАЦІЇ НАТИСНІТЬ ТУТ