Запис на подачу документів

ШАНОВНІ ЗАЯВНИКИ!

Запис на подачу документів до Візового Центру на всі типи шенгенських віз (тип С) можна здійснити через call-центр +38 (044) 364-15-65  (Пн–Пт з 8:30 до 18:00) або на нашому сайті.

З 3 липня 2017 року запити на отримання національної візи (типу D) подаються виключно до Посольства Італії в Києві (м. Київ, вул. Ярославів Bал, 32 б). Записатися на подання документів до Посольства Італії в Києві Ви можете, надіславши листа на електронну пошту Візового відділу Посольства Італії sezionevisti.kiev@esteri.it

Здійснивши запис через call-центр, Вам необхідно завантажити відповідний бланк анкети (розділ «Формуляри») та заповнити її вручну. Якщо Ви робите запис через сайт Візового Центру, система самостійно інтегрує всю внесену інформацію та формує анкету, яку можна в подальшому роздрукувати.

Обираючи дату подання документів до Візового Центру, враховуйте, що документи передаються на розгляд до Посольства наступного робочого дня.

Обираючи дату подання документів до регіональних представництв Візового Центру у Одесі, Харкові, Дніпрі враховуйте, що документи надійдуть на розгляд до Посольства не раніше, ніж через 2 робочі дні.

Для заявників, які будуть подорожувати групою 10 осіб  і більше, потрібно завантажити і заповнити форму і надіслати за адресою info@italyvms.com.ua (в листі також зазначити категорію візи, контактний номер телефону, місто та дату подачі документів).

При здійсненні запису на подачу необхідно вказувати усіх заявників, в тому числі дітей.

Документи на оформлення візи подаються до  Візового Центру не раніше ніж за 90 днів до початку запланованої подорожі.

Запис на подачу документів здійснюється БЕЗКОШТОВНО!

 

Новий запис

Інформація про запис
Відміна запису
Призначити іншу дату