Шановні заявники,

З 18.11.2021 до Візового Центру VMS будуть допущені винятково заявники, та такі особи мають надати один з наступних документів (стосується лише осіб, які досягли 12 років):
Підтвердження повного курсу вакцинації проти Covid-19, з моменту останнього уколу якої пройшло принаймні 14 днів однією з визнаних у країнах ЄС вакциною. Вимагатиметься пред’явлення QR-коду із застосунків «Дія» чи Covidpass, чи книжка щеплень;
Докази про одужання від інфекції: позитивний результат ПЛР-тесту, що зроблений мінімум за 28 днів та максимум за 6 місяців до візиту у Візовий Центр.
Негативний результат тестування на Covid-19: тестування має бути здійснене у лабораторії шляхом експрес-тестування на антиген (не раніше, ніж за 48 годин) або тестування методом ПЛР (не раніше, ніж за 72 години).

Вище наведені правила не мають винятків. Підтвердження про наявність антитіл, самостійно зроблені тести тощо не визнаються.

 

 

 

Запити на отримання шенгенських віз (туризм, транзит, бізнес, тощо) громадянами України, які не мають біометричних паспортів,  та іноземними громадянами, які проживають на території  України можуть продовжувати подаватися  до підрозділів Візового центру Італії в Києві та інших містах України.

 

 • З 11 червня 2017 року більше не приймаються будь-які запити на отримання шенгенської візи від українських громадян, які мають біометричний паспорт, згідно рішення комітету співробітництва Консульств країн Шенгенської  Угоди в Україні.
  Також не можна зробити запит на візу в закордонний паспорт старого зразку (не біометричний) при наявності у заявника біометричного паспорту.

 

 • В Україні стартувала інформаційна кампанія щодо правил та переваг безвізового режиму з країнами Європейського союзу www.openeurope.in.ua.

 

 • Подання документів до Візового Центру Італії проводиться за попереднім записом. Для запису зробіть заявку на нашому сайті в розділі «Запис на подачу документів», або зателефонуйте до call-центру (+38 044) 364-15-65 (Пн–Пт з 8.30 до 18.00). Ви можете подавати документи у будь-якому філіалі незалежно від місця прописки. 

 

 • Прийом приватних осіб без запису здійснюється з 09:00 до 12:00 за наявності вільних місць і в порядку загальної черги.
  Пріоритет в прийомі документів віддається тим, хто має попередній запис, зроблений на нашому сайті.
  Дана можливість передбачена тільки при подачі документів у Візовому центрі міста Києва.

 

 • Настійно рекомендуємо Вам записуватися заздалегідь. Це дозволить Вам істотно скоротити час перебування в Візовому центрі та уникнути черг при подачі документів.
  З метою безпеки до Візового Центру не допускаються супроводжують (друзі, родичі, знайомі і т.д.). Винятками є родичі, які супроводжують інвалідів або неповнолітніх дітей.

 

 • У Візовому центрі Італії в якості запобіжного заходу, дотримання безпеки та забезпечення ефективної роботи діє офіційна заборона на користування мобільним зв’язком для співробітників і відвідувачів. При вході в будівлю мобільний телефон повинен бути відключений на весь період перебування в Центрі.