Інформація з Посольства

2165
AMBASCIATA D’ITALIA KIEV

 

ПОВІДОМЛЯЄМО, ЩО З 11 БЕРЕЗНЯ 2019 ЗАПИТИ НА НАЦІОНАЛЬНУ ВІЗУ ТАКОЖ МОЖУТ БУТИ ПОДАНІ ЧЕРЕЗ ВСІ ФІЛІАЛИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ ІТАЛІЇ (ВІЗА МЕНЕДЖМЕНТ СЕРВІС), ЗОВНІШНЬОГО ПОСТАЧАЛЬНИКА ПОСЛУГ, ВПОВНОВАЖЕНОГО ПОСОЛЬСТВОМ ПО ЗАПИТАМ НА ВІЗУ В КИЄВІ ТА ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.

Посольство Італії в Києві повідомляє, що зацікавлені особи, які бажають отримати італійську шенгенську візу, можуть звернутися безпосередньо до Посольства або до наведених нижче Візових Центрів.
Необхідну інформацію можна отримати на офіційному сайті Посольства Італії в Києві www.ambkiev.esteri.it або на сайті Візового Центру – єдиної компанії, уповноваженої Посольством Італії на прийняття документів на візу – www.italy-vms.com.ua
Вартість шенгенської візи типу «С» (туризм, бізнес і т. д.) становить 35 євро. Вартість національної візи типу «D» (робота за наймом, підприємницька діяльність, возз’єднання сім’ї, і т. д.) становить 116 євро. Вартість студентської візи типу «D» (національної) становить 50 євро.
Звертаємо Вашу увагу на те, що піврічні шенгенські візи і візи терміном від року до п’яти також коштують 35 євро.
Посольство Італії в Києві закликає не довіряти тим особам, які обіцяють посприяти в отриманні віз за додаткову плату, посилаючись на неіснуючі контакти всередині самого Посольства.

Список уповноважених Посольством  Візових Центрів, що діють на території України:

 

Київ
вул Хрещатик, 27-б

Одеса
Польський узвіз, 11

Дніпро
вул. Шевченко, 53

Харків
провул. Театральний, 4

Львів
вул Шевченка, 111 А