Навчання-Обмін/Мобільність/Співробітництво згідно Європейських (серед яких ERASMUS+) або Національних програм

Навчання-Обмін/Мобільність/Співробітництво згідно Європейських (серед яких ERASMUS+) або Національних програм, спільна робота між Академічними, Науковими, Шкільними (освітніми) закладами в рамках угод, конвенцій та протоколів, діючих з іноземними учбовими закладами.

Документи та формуляри:

1. АНКЕТА з 2 фотографіями (кольорові фото на білому фоні, розміром 3,5×4,5 см), заповнена у кожному пункті друкованими літерами, бажано італійською або англійською мовою; обов’язково із вказанням повної домашньої адреси заявника, контактного номеру телефону включно із кодом міста та з особистим підписом заявника на сторінках 3 і 4 анкети. Якщо заявник – неповнолітня особа, анкету підписує один із батьків або опікунів. Примірник анкети можна отримати безкоштовно у Посольстві , у Візовому Центрі Італії або завантажити на сайті Посольства чи Візового Центру.

2. Лист-підтвердження зі сторони італійського Університету про зарахування за програмами, визнаними та авторизованими (визначеними) як Обмін/ Мобільність /Співробітництво згідно Європейських (серед яких ERASMUS+) або Національних програм, спільна робота між Академічними, Науковими, Шкільними (освітніми) закладами в рамках угод, конвенцій та протоколів, діючих з іноземними Університетами, що включають в себе надання стипендії із зазначенням її щомісячної або загальної суми. (Даний документ, у випадку, коли заявник має його тільки у вигляді копії, повинен бути відправлений відповідним Університетом до Візвого відділу sezionevisti.kiev@esteri.it)

3. Копія українського студентського квитка або довідка з Університету

4. Страховий поліс, якщо іноземний громадянин /заявник не має права на медичне страхування в Італії згідно договорів та угод, що діють між країнами.

5. Бронювання авіаквитків в одну сторону або в обидві сторони
   
6. ПАСПОРТИ:

  • Закордонний паспорт і копія його заповнених сторінок. Паспорт повинен бути дійсним принаймні три місяці після закінчення дії візи і виданим не раніше, ніж 10 років тому (ст. 12 Візового кодексу). В паспорті мають бути щонайменше 2 вільні сторінки (для візи та печаток при перетині кордону). Паспорти з подовженим терміном дії не приймаються.
  • Всі інші закордонні паспорти заявника з дійсним терміном дії (та копії всіх сторінок) і з закінченим терміном дії (та копії всіх заповнених сторінок).
  • Внутрішній паспорт і копію його заповнених сторінок.