Робота за наймом

 

 

Для запису на дану категорію візи необхідно попередньо прислати копію першої сторінки закордонного паспорту на електронну пошту info@italyvms.com.ua  з темою листа “Підтвердження Нулла Ости”

 

Віза типу “робота за наймом” надається для в’їзду та коротко- чи довготривалого перебування на визначений чи невизначений період іноземцям, які викликаються до Італії з метою роботи за наймом.

Цей тип візи надається домашнім робітницям, доглядальницям, сезонним працівникам, висококваліфікованому персоналу, керівникам, університетським викладачам і професорам, дослідникам, перекладачам, працівникам з метою проходження стажування, санітарам, іноземцям, зайнятим в індустрії розваг. Цей тип візи надається за наявності дозволу на роботу (Nulla Osta), виданого за запитом роботодавця. Для видання візи Єдина Імміграційна Служба надсилає дозвіл (Nulla Osta) в електронному форматі до Дипломатичного Представництва.

Дозвіл (Nulla Osta), виданий Єдиною Імміграційною Службою, не передбачений лише у декількох випадках: для моряків та персонала на круїзних лайнерах, спортсменів. Останнім візу можуть видати, звісно, за наявності дозволу від Національного Олімпійського Комітету Італії (C.O.N.I.), виданого на ім’я заявника, для провадження спортивної діяльності в тому числі у аматорських організаціях. Якщо спортсмен неповнолітній, окрім дозволу на виїзд від батьків або опікунів, необхідного для в’їзду неповнолітніх на територію Італії з будь-якою метою, потрібно надати дозвіл від Олімпійского Комітету та дозвіл, наданий компетентним Територіальним Управлінням Праці (Direzione Territoriale del Lavoro).

Повідомляємо шановних клієнтів, що заявник повинен використати дозвіл Nulla Osta з метою отримання візи протягом шести місяців з дати видачі у випадку запитів у межах квот про залучення іноземної робочої сили (ст.22 і 24 закону 286/1998) чи протягом чотирьох місяців у особливих випадках, передбачених у ст.27.

1. АНКЕТА з 2 фотографіями

(кольорові фото на білому фоні, розміром 3,5×4,5 см), заповнена у кожній графі друкованими літерами, бажано італійською або англійською мовою; обов’язково із вказанням повної домашньої адреси заявника, контактного номеру телефону включно із кодом міста та з особистим підписом заявника на сторінках 3 і 4 анкети.
Примірник анкети можна отримати безкоштовно у Посольстві, у Візовому центрі Італії або завантажити на сайті Посольства чи на нашому сайті (анкета типу C).  (анкета типу D)
2. Заявник може надати просту копію повідомлення, яке видається заявнику Єдиною Імміграційною Службою в Італії, про те, що йому видали ДОЗВІЛ (NULLA OSTA).

3. ПАСПОРТИ:

• Закордонний паспорт і копія його заповнених сторінок. Паспорт повинен бути дійсним принаймні три місяці після закінчення дії візи і виданим не раніше, ніж 10 років тому (ст. 12 Візового кодексу). В паспорті мають бути щонайменше 2 вільні сторінки (для візи та печаток при перетині кордону). Паспорти з подовженим терміном дії не приймаються.
• Всі інші закордонні паспорти заявника з дійсним терміном дії (та копії всіх сторінок) і з закінченим терміном дії (та копії всіх заповнених сторінок).
• Внутрішній паспорт і копія його заповнених сторінок.

Примітка:

Це не означає, що за наявності всіх вказаних документів видання візи обов’язкове чи відбувається автоматично.
Дипломатичне або Консульське Представництво залишає за собою право вимагати додаткову документацію.