Незалежна трудова діяльність для спортсменів і атлетів

Документи, необхідні для запиту візи “незалежна діяльність” для спортсменів і атлетів професійного й аматорського рівня

 

 

Більш детальну інформацію стосовно незалежної трудової діяльності Ви можете знайти на сайті Міністерства закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії    http://vistoperitalia.esteri.it

 

У випадку виникнення додаткових питань стосовно даної категорії візи, будь ласка, звертайтеся безпосередньо до Візового відділу Посольства Італії в Києві:  sezionevisti.kiev@esteri.it

 

 

1. АНКЕТА з 2 фотографіями

(кольорові фото на білому фоні, розміром 3,5×4,5 см), заповнена у кожній графі друкованими літерами, бажано італійською або англійською мовою; обов’язково із вказанням повної домашньої адреси заявника, контактного номеру телефону включно із кодом міста та з особистим підписом заявника на сторінках 3 і 4 анкети.
Примірник анкети можна отримати безкоштовно у Посольстві, у Візовому центрі Італії або завантажити на сайті Посольства та на нашому сайт Анкета типу С.   Анкета типу D.


2. ІМЕННИЙ ДОЗВІЛ НАЦІОНАЛЬНОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО КОМІТЕТУ ІТАЛІЇ (CONI)

разом із дозволом (Nulla Osta), виданим компетентною Квестурою, з указанням особистих даних спортсмена, вид спорту, даних та адреса організації, куди прямує заявник.

3. ПАСПОРТИ:

• Закордонний паспорт і копія його заповнених сторінок. Паспорт повинен бути дійсним принаймні три місяці після закінчення дії візи і виданим не раніше, ніж 10 років тому (ст. 12 Візового кодексу). В паспорті мають бути щонайменше 2 вільні сторінки (для візи та печаток при перетині кордону). Паспорти з подовженим терміном дії не приймаються.
• Всі інші закордонні паспорти заявника з дійсним терміном дії (та копії всіх сторінок) і з закінченим терміном дії (та копії всіх заповнених сторінок).
• Внутрішній паспорт і копія його заповнених сторінок.

 

Примітка:

Вся документація українською або іншою мовою (окрім італійської та англійської), за винятком внутрішнього паспорта, надається зі звичайним перекладом на італійську або англійську мову.

Наявність всіх зазначених документів ніяким чином не гарантує обов’язковість або автоматичність видачі візи.
Дипломатичне або Консульське Представництво залишає за собою право вимагати додаткову документацію.