Робота за наймом на суднах під італійським прапором

Цей тип візи призначений для моряків-іноземців, які повинні здійснити посадку на судна під італійським прапором, та іноземців, працевлаштованих на іноземних підприємствах, які повинні здійснити посадку на круїзні лайнери під італійським прапором, для провадження діяльності надання допоміжних послуг.

 

 

 

1. АНКЕТА з 2 фотографіями

(кольорові фото на білому фоні, розміром 3,5×4,5 см), заповнена у кожній графі друкованими літерами, бажано італійською або англійською мовою; обов’язково із вказанням повної домашньої адреси заявника, контактного номеру телефону включно із кодом міста та з особистим підписом заявника на сторінках 3 і 4 анкети.
Примірник анкети можна отримати безкоштовно у Посольстві, у Візовому центрі Італії або завантажити на сайті Посольства чи на нашому сайті.

 

2. ДОГОВІР ПІДРЯДУ між іноземною компанією, яка наймає персонал, та італійським судновласником (офіційний реєстр Міністерства Інфраструктури і Транспорту Італії).

3. СВІДОЦТВО ПРО РЕЄСТРАЦІЮ СУДНА в Міжнародному Реєстрі суден.

4. КОНТРАКТ ПРИЙОМУ НА РОБОТУ.

5. ПАСПОРТИ:

• Закордонний паспорт і копія всіх його заповнених сторінок. Паспорт повинен бути дійсним принаймні три місяці після закінчення дії візи і виданим не раніше, ніж 10 років тому (ст. 12 Візового кодексу). В паспорті мають бути щонайменше 2 вільні сторінки (для візи та печаток при перетині кордону). Паспорти з подовженим терміном дії не приймаються.
• Всі інші закордонні паспорти заявника з дійсним терміном дії (та копії всіх сторінок) і з закінченим терміном дії (та копії всіх заповнених сторінок).
• Внутрішній паспорт і копію всіх його заповнених сторінок.

Примітка:

 Вся документація українською або іншою мовою (окрім італійської та англійської), за винятком внутрішнього паспорта, надається зі звичайним перекладом на італійську або англійську мову. 

Це не означає, що за наявності всіх вказаних документів видання візи обов’язкове чи відбувається автоматично.
Дипломатичне або Консульське Представництво залишає за собою право вимагати додаткову документацію.