Додаткові послуги

Шановні клієнти, для Вашої зручності ми раді надати Вам додаткові послуги:

- Страхування у Візовому Центрі

Ви можете оформити поліс медичного страхування для виїзду за кордон безпосередньо у Візовому Центрі (за винятком осіб, старших 75 років)

  • вартість полісу медичного страхування становить в середньому 0,5 євро на день для осіб віком від 14 до 65 років. Для осіб у вікових категоріях 0-13 років та 66-75 років вартість страхування буде вищою у зв’язку зі збільшеним коефіцієнтом розрахунку. Остаточну вартість страхування Ви можете дізнатися у співробітника Візового Центру при подачі документів;
  • оформлення полісу займає не більше 5 хвилин;
  • можливий вибір суми страхового покриття від 30 000 до 100 000 євро;
  • окрім стандартних програм, є спеціальні програми для прихильників екстремальних видів спорту;
  • вартість полісу сплачується в гривнях за поточним курсом НБУ на момент підписання договору.


- Ксерокопія документів
Вартість ксерокопії складає 3 гривні за один аркуш.

- Послуга фотографування на візу
Ви можете сфотографуватись на візу безпосередньо у Візовому Центрі. Вартість послуги складає 60 грн за 6 фотографій.  Ця послуга доступна для заявників лише в центральному офісі в м. Києві

- Кур’єрська доставка
Ви можете замовити доставку паспорта за вказаною Вами адресою. Вартість доставки сплачується на момент підписання договору і складає 100 гривень.

- СМС-сповіщення
Ви отримаєте СМС-сповіщення, щойно документи надійдуть з Посольства до Візового Центру. Вартість послуги СМС-сповіщення – 20 гривень.

- Переклад стандартної документації
Під час подання документів на візу у Візовому Центрі Ви можете замовити переклад стандартної документації на італійську або англійську мову. Виконаний Візовим Центром переклад буде автоматично доданий до Вашого пакету документів і надісланий у електронному вигляді на наданий Вами e-mail. Вартість перекладу однієї сторінки – 70 гривень.

- Заповнення візової анкети
Ви можете замовити послугу заповнення візової анкети безпосередньо у Візовому Центрі. Вартість послуги складає 75 грн. Ця послуга доступна для заявників лише в центральному офісі в м. Києві.

- Друк документів
Вартість друку документів (анкета, запрошення та ін.)  складає 3, 50 грн за один аркуш.
Доводимо до Вашого відома, що послуга з друку документів з електронних носіїв не надається.
Ви можете надіслати документи на електронну пошту info@italyvms.com.ua для друку ПРИ ПОДАЧІ документів на візу.